На Придніпровському напрямку (Херсонська область) бійці Збройних сил України продовжують вести бойові дії на лівому загалом окупованому березі Дніпра.
Принаймні про це сьогодні у своєму Телеграм-каналі «Рапорт Сержанта» розповів наш захисник і водночас блогер, який воює добровольцем з 2014 року, а зараз служить в одному з батальйонів спеціального призначення:
«На лівому березі Дніпра тривають позиційні бої. Українські сили утримують плацдарми в районах Кринок, Піщанівки та Козачих Лагерів, здійснюючи рейдові «вилазки» по тилах ворога.
Уражено склади боєприпасів біля Олешок і Нової Каховки, а також переправи в районі Голопристанського напрямку. Наші підрозділи зберігають контроль над кількома опорниками на лівому березі.
Спроби рф-ії відновити позиційний контроль закінчуються значними втратами для 810-ї окремої бригади морської піхоти (Севастополь), 205-ї мотострілецької бригади, а також частини 7-ої десантно-штурмової дивізії рф-ії».
За даними актуальної карти авторитетного вітчизняного укладача фронтових мап та колективу військових експертів «DeepState» за підсумками четвертого жовтня, ЗСУ впевнено контролюють вузьку смугу довжиною 15 кілометрів на лівому березі Дніпра в районі Антонівського мосту. А площа сірої зони на лівому березі в сотні разів більша…
