ЗСУ уразили російський корабель «Іван Хурс»

Під час останньої ракетної атаки по об’єктам російських окупантів у Севастополі минулої ночі окрім великих десантних кораблів «Ямал» та «Азов» було уражене й розвідувальне судно загарбників «Іван Хурс». Про це повідомляють рашистські «воєнкори». Це той випадок, коли брехати їм немає ніякого сенсу.

Вони вказують, що корабель введений в експлуатацію в 2018 році та забезпечував зв’язок, радіорозвідку і радіоелектронну боротьбу (така собі велика плавуча станція РЕБ).

Нагадаємо, про ураження вищезгаданих ВДК сьогодні вранці заявив Генеральний штаб Збройних сил України. Рашисти бідкаються, що в РФ їх залишилося лише чотири, а тому їх треба перегнати з Севастополя у більш безпечний Новоросійськ.

Але як це зробити, якщо у відкритому морі їх чатують плавальні дрони СБУ і ЗСУ? Так, представник військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів, що наразі в Чорному морі немає жодного російського корабля.

Також він пояснив, що окупанти донедавна використовували ВДК, як транспортні танкери, але зараз виключно, як плавучі склади. А колись вони збиралися на них десантуватися в Одесі…