Під час останньої ракетної атаки по об’єктам російських окупантів у Севастополі минулої ночі окрім великих десантних кораблів «Ямал» та «Азов» було уражене й розвідувальне судно загарбників «Іван Хурс». Про це повідомляють рашистські «воєнкори». Це той випадок, коли брехати їм немає ніякого сенсу.
Нагадаємо, про ураження вищезгаданих ВДК сьогодні вранці заявив Генеральний штаб Збройних сил України. Рашисти бідкаються, що в РФ їх залишилося лише чотири, а тому їх треба перегнати з Севастополя у більш безпечний Новоросійськ.
Але як це зробити, якщо у відкритому морі їх чатують плавальні дрони СБУ і ЗСУ? Так, представник військово-морських сил ЗСУ Дмитро Плетенчук розповів, що наразі в Чорному морі немає жодного російського корабля.
Також він пояснив, що окупанти донедавна використовували ВДК, як транспортні танкери, але зараз виключно, як плавучі склади. А колись вони збиралися на них десантуватися в Одесі…
