ЗСУ танками знищили позиції окупантів під Бахмутом

За минулу добу на Бахмутському напрямку бійці Сил оборони ліквідували 116 (ціла рота і майже повний взвод) російських окупантів, ще 119 – поранили. Разом майже дві з половиною роти.

Крім того, наші захисники знищили чотири реактивних системи залпового вогню, одинадцять гармат, дві артилерійські установки (самохідні?), бойову броньовану машину, п’ять безпілотних літальних апарати і десять складів боєприпасів.

Про це повідомив представник Східного угруповання військ  Збройних сил України Сергій Череватий.

Тим часом, 3-я окрема штурмова бригада ЗСУ показала відео штурму позиції загарбників південніше Бахмута на схід від каналу Сіверський Донець – Донбас.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого зафіксували, як одразу два наших танки впритул обстрілюють ворожі укріплення. Потім показані щонайменше три трупи інтервентів.