ЗСУ стримують нову навалу на Курщині

Протягом перших шістнадцяти годин двадцятого грудня на Торецькому напрямку бійці Сил оборони відбили усі штурми російських окупантів: «Противник чотири рази марно атакував в районі Торецька та Леонідівки».

Про це у відповідній оперативній інформації, оприлюдненій на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Тим часом на сусідньому більш південному Покровському напрямку відбувся 31 штурм загарбників біля Миролюбівки, Проміня, Лисівки, Зеленого, Нового Труда, Даченського, Вовкового, Піщаного, Нововасилівки, Новоєлизаветівки, Новоолексіївки та Українки. П’ять бойових зіткнень тривали станом на 16:00.

Але найбільш гарячіше за вказаний час було в Курській області РФ, де мали місце сорок бойових зіткнень. Там  же ворог завдав ракетного удару та здійснив 260 артилерійських обстрілів.

Результати боїв на самих гарячих ділянках фронту ГШ ЗСУ не вказав.