В ході бойових дій бійці 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка підбили чотири бойових машини піхоти російських окупантів.
Внутрішні пожежі в трьох машинах зафіксовано. Хоча вони й не стали надпотужними, однак після них техніка вже фактично не підлягає ремонту.
Про це повідомив Телеграм-канал «БУАР110 ОМБр», оприлюднивши відповідне відео з коментарем: «… Чотири знищених ворожих БМП…»
110 бригада воює на Авдіївському напрямку.
