ЗСУ розгромили угруповання «вагнерівців» під Соледаром

На Соледарському напрямку бійці 45-ої окремої артилерійської бригади Збройних сил України знищили більше тридцяти (більше великого взводу) найманців російської приватної військової компанії Вагнера.

Про це пресслужба підрозділу повідомила у своєму Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео.

Ролик знято безпілотним літальним апаратом, оператори якого помітили штурмову групу російських окупантів і відкоригували артилерійський вогонь по ній.

Зрештою, помітити ворога було нескладно, бо цього разу штурмовики йшли серед ясного дня по чистому полю в повний зріст – все, як «діди заповідали». Шкода, що їх в тому полі було так «мало»