В районі частково окупованого, але нескореного села Новомихайлівка на Мар’їнському напрямку бійці Сил оборони знищили велику колону бронетехніки російських окупантів.
На початку ролика видно, що колона складалася з семи одиниць техніки. Якщо ми не помиляємося, усі вони були знищені або пошкоджені. Принаймні три з них сильно палали.
Тоді як до цього кілька місяців поспіль усі подібні атаки відбивалися переважно дронами-камікадзе. Отже, маємо красномовний доказ, що у ЗСУ стало більше снарядів.
З попередніх новин відомо, що в районі Новомихайлівки воює 79-а окрема десантно-штурмова Таврійська бригада Збройних сил України.
