ЗСУ просунулися вперед на Бердянському напрямку

Минулої доби російські окупанти здійснили безуспішні спроби відновити втрачене положення в районі Старомайорського на Шахтарському напрямку Донецької області.

Водночас, Сили оборони продовжили ведення наступальної операції на Бердянському напрямку (стик Донеччини і Запоріжжя): «Закріплюються на досягнутих рубежах, здійснюють заходи контрбатарейної боротьби».

Про це в ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів Генеральний штаб Збройних сил України.

При цьому не зрозуміло, чому речники ГШ ЗСУ одну й ту саму ділянку фронту називають різними назвами, адже це створює плутанину.

Тим часом, Телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення рашистських «воєнкорів», які відносно об’єктивно висвітлюють моменти географії боїв. Вони визнали просування ЗСУ в Урожайному поруч зі Старомайорським.

До речі, рашисти цей напрямок називають Вугледарським (але це зрозуміло, бо вони мріють рухатися вперед, а там вільний Вугледар)…