ЗСУ повністю знищили батальйон ЗС РФ

На початку листопада російські окупанти дещо відсунули передові розвідувальні загони Збройних сил України на Сватівському напрямку в Луганській області – рашисти дуже тішилися поверненням під свій контроль села Макіївка. І ось російське видання «Вёрстка» повідомило, що агресор просто засипав цю територію сотнями трупів мобілізованих – більше півтисячі «двохсотих».

Журналістам це стало відомо з розповідей мобілізованих з Воронежа, які вижили (зокрема Олексія Агафонова), та їх дружин і мам, які почали записувати відеозвернення до губернатора Воронезької області.

Мобілізованих вивезли на передову без оснащення і сказали окопуватися. Але одразу почалися інтенсивні обстріли зі сторони ЗСУ, які викосили незахищених і непідготовлених загарбників, у яких навіть не було лопат, щоб закопатися, як слід. Всього було 570 загарбників, вижило 29, ще 12 поранені, а всі решта загинули.

Ті що вижили з батальйону, хаотично відступили до Сватова. З їх слів, до них в тому самому районі ЗСУ розбили ще один батальйон таких самих непідготовлених мобілізованих. 

Тим не менш, судячи з усього, ЗСУ поки що не спішать просуватися вперед, надаючи перевагу артобстрілам ворога.

Цікава також реакція росіян: вони не проти вбивати українців, але вони проти, щоб українці вбивали їх. Сюр.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Мощный ливень затопил города в Приазовье: фото, видео

10.06.2017 - 16:50
В ночь с 9 на 10 июня и сегодня утром по Запорожской области прокатились ураганы. В большей степени пострадали Мелитопольский и Бердянский районы. От шквального ветра, грозы и града пострадали ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...

В России взорвали крупнейшую башню Урала: видео

24.03.2018
Демонстрируя всему миру разработки новых ...

Виктор Бронюк презентовал новый хит «Альо-на!»: видео

07.12.2016
Поскольку близится пора новогодних корпоративов, ...