ЗСУ повністю знищили батальйон ЗС РФ

На початку листопада російські окупанти дещо відсунули передові розвідувальні загони Збройних сил України на Сватівському напрямку в Луганській області – рашисти дуже тішилися поверненням під свій контроль села Макіївка. І ось російське видання «Вёрстка» повідомило, що агресор просто засипав цю територію сотнями трупів мобілізованих – більше півтисячі «двохсотих».

Журналістам це стало відомо з розповідей мобілізованих з Воронежа, які вижили (зокрема Олексія Агафонова), та їх дружин і мам, які почали записувати відеозвернення до губернатора Воронезької області.

Мобілізованих вивезли на передову без оснащення і сказали окопуватися. Але одразу почалися інтенсивні обстріли зі сторони ЗСУ, які викосили незахищених і непідготовлених загарбників, у яких навіть не було лопат, щоб закопатися, як слід. Всього було 570 загарбників, вижило 29, ще 12 поранені, а всі решта загинули.

Ті що вижили з батальйону, хаотично відступили до Сватова. З їх слів, до них в тому самому районі ЗСУ розбили ще один батальйон таких самих непідготовлених мобілізованих. 

Тим не менш, судячи з усього, ЗСУ поки що не спішать просуватися вперед, надаючи перевагу артобстрілам ворога.

Цікава також реакція росіян: вони не проти вбивати українців, але вони проти, щоб українці вбивали їх. Сюр.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

«Карпаты» и «Динамо» расписали четвертую ничью в 14 туре чемпионата: видео голов

29.10.2017 - 21:31
Сегодня «Карпаты» в рамках 14-тура чемпионата принимали киевское «Динамо».  Подопечные Хацкевича после вчерашней осечки «Шахтера» в поединке со «Сталью» из Каменского (1:1) получили возможность сократить отставание от горняков до 5 ...

Террористы «ДНР» устроили дерзкую провокацию возле Горловки: видео

14.02.2019
Террористы устроили провокацию с гражданским ...

Гройсман назвал Тимошенко мамой украинской коррупции и популизма: видео

14.02.2017
Премьер-министр Владимир Гройсман на заседании ...

Видео фантастического гола Диего Перроти в ворота «Виктории»

25.11.2016
В матче Лиги Европы «Рома» выиграла ...