ЗСУ потужним ударом знищили велике скупчення окупантів

Збройні сили України завдали удар касетними високоточними снарядами американської реактивної системи залпового вогню HIMARS по скупченню російськи окупантів на Покровському напрямку.

Про це сьогодні о 19:54 повідомив військовий новинний Телеграм-канал «russia no context», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих нашим розвідувальним безпілотним літальним апаратом.

Щоправда, відео навряд чи свіже, адже на ньому видно зелені дерева і траву. Тим часом, Генеральний штаб ЗСУ у зведенні за перші шістнадцять годин п’ятого березня про дану ділянку  фронту повідомив свіжу приємну новину:

«З початку доби на Покровському напрямку противник здійснив 11 спроб потіснити наших захисників із займаних позицій в районах Єлизаветівки, Променя, Піщаного, Котлиного, Богданівки, Котлярівки та Андріївки. Сили оборони стримують натиск і відбили всі атаки противника».