ЗСУ підірвали РЛС «Зоопарк-1» російських окупантів

Військовослужбовці Сил оборони високоточним касетним снарядом американської реактивної системи залпового вогню HIMARS вразили сучасну і дорогу радіолокаційну станцію «Зоопарк-1» російських окупантів.

Про це на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» повідомила служба зв’язків з громадськістю 45-ої окремої артилерійської бригади Збройних сил України, оприлюднивши відповідне відео.

Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом, оператори якого виявили «жирну» ціль в чистому полі, відслідкували її переміщення під захист гаю та зрештою скоригували влучний удар по ній.