Сьогодні у селищі Дубове Бєлгородської області РФ (в 33 кілометрах від найближчої вільної території України, південніше Бєлгорода) Збройні сили України знищили зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1» російських окупантів разом з екіпажем.
У свою чергу, блогер «Пан Пачковский» на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» заявив, що це вже другий знищений ворожий «Панцир» разом з екіпажем:
«Першій був на окружній Бєлгорода. Другий прикривав угрупування, яке намагається наступати на Липці. В обох випадках екіпажі не вижили, «Панцирі» згоріли».
