Сьогодні ввечері з’явилось повідомлення про вибух на аеродромі в Чорнобаївці під Херсоном, який використовують російські загарбники.
Тут доречно нагадати, що ранком Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України повідомило про те, що окупанти нарешті забрали з цього рокового для них місця усю військову техніку.
Можна припустити, що цю заяву наші зробили свідомо, очікуючи, що ворог туди знов щось завезе… І судячи з диму, не прогадали — явно є влучання в щось вибухове.
