ЗСУ нанесли потужний удар по окупантам в Чорнобаївці

Сьогодні ввечері з’явилось повідомлення про вибух на аеродромі в Чорнобаївці під Херсоном, який використовують російські загарбники.

Інформацію про це оприлюднив телеграм-канал «Х..вий Херсон» з посиланням на місцеві джерела і з фото, зроблене о 18:21.

Тут доречно нагадати, що ранком Управління стратегічних комунікацій Збройних сил України повідомило про те, що окупанти нарешті забрали з цього рокового для них місця усю військову техніку.

Можна припустити, що цю заяву наші зробили свідомо, очікуючи, що ворог туди знов щось завезе… І судячи з диму, не прогадали — явно є влучання в щось вибухове.