Бійці 59-ої окремої мотопіхотної бригади Збройних сил України імені Якова Гандзюка за допомогою американського протитанкового ракетного комплексу FGM-148 «Javelin» знищили танк разом з екіпажем російських окупантів в районі Донецького аеропорту.
Спочатку показано, як наш захисник прицілюється та стріляє з ПТРК. Далі йдуть кадри, зняті безпілотним літальним апаратом, оператори якого, швидше за все, знайшли ціль і зафіксували результат пострілу – пряме влучання.
Деякі подробиці події уточнив народний депутат і фронтовий волонтер Юрій Мисягін.
