Рашистські «воєнкори» не лише підтверджують сьогоднішнє знищення гвинтокрила «Мі-8» російських окупантів у Донецьку (дивись фотографію з його палаючими рештками), але й стверджують, що він став жертвою українського дрону-камікадзе.
«Так, наші хлопці дійсно йопнули дроном руснявий гвинтокрил «Мі-8», це було не «ми любім пєвєо» та не «химарь». Якщо виконавців афішують, будете приємно здивовані».
Це перший майже офіційно підтверджений факт, визнаний обома сторонами. Рашисти звертають увагу на те, що це сталося у їх середньому тилу, і що гелікоптер вичікували (тобто, це не випадкова ціль). А значить, у повітряній війні відбудуться відчутні корекції.
Навіть ворог визнає успіх наших операторів БПЛА.
