Президент України Володимир Зеленський прокоментував переговори між лідером США Дональдом Трампом і главою фашистського режиму РФ Путіним, наголосивши, що Москва не зацікавлена у припиненні війни.
«Я вважаю, що дуже тепла бесіда між цими командами (Трампа і Путіна — ред.). І я не вважаю, що я можу сказати президенту Трампу, як вести діалог. Він президент, якого обрала США. Він може робити те, що хоче. Але моя позиція завжди була, це двосторонні їх відносини, але я вважаю, що Путін не хоче закінчити війну. І кінець кінцем він обдурить Трампа. Ви побачите це. Всі, весь світ це побачить», — сказав глава держави.
Президент також підкреслив, що вважає неправильним ведення перемовин щодо України без участі української сторони. Натякаючи, що саме це допомагає Путіну вводити Трампа в оману.
Як відомо, раніше Трамп висловив розчарування позицією і Києва, і Москви, натякнувши, що конфлікт можна було завершити шляхом домовленостей. Але, як саме не сказав… І це при тому, що саме він усю свою передвиборчу кампанію обіцяв зробити це за 24 години…
