Саміт лідерів країн G7 у Франції завершився ухваленням низки рішень, важливих для підтримки України в умовах війни. Про це повідомив президент Володимир Зеленський у своєму Telegram-каналі 17 червня.
Окремо глава держави наголосив, що союзники погодили нові кроки для посилення тиску на Росію та продовження санкційної політики. Також Україна отримає підтримку у сфері захисту енергетичної системи.
Окремий акцент зроблено на зміцненні енергетичної стійкості України напередодні зими та подальшому посиленні санкцій проти російського енергетичного сектору.
Також у G7 підтвердили підтримку України та відзначили стійкість її сил оборони на тлі триваючої російської агресії.
