Президент України Володимир Зеленський заявив, що звернення, які він останнім часом надсилав міжнародним партнерам та керівництву фашистської Росії, дали очікуваний ним ефект. Про це глава держави розповів під час пресконференції після саміту лідерів країн Північної Європи та Балтії.
Зеленський пояснив, що у зверненні до американської сторони прагнув привернути більше уваги Вашингтона до війни в Україні та потреб української протиповітряної оборони, зокрема щодо посилення можливостей для перехоплення балістичних ракет.
Президент зазначив, що отримав результат від цієї ініціативи, хоча не став розкривати деталей досягнутих домовленостей.
Окремо він прокоментував лист до Путіна, наголосивши, що мав конкретну мету, коли надсилав це звернення. За його словами, потрібного результату також вдалося досягти, однак уточнювати подробиці він не став.
