Силовики повідомили про затримання жінки, яку підозрюють у скоєнні нічних вибухів у Львові. Про це заявив очільник Міністерства внутрішніх справ у коментарі журналістам.
За інформацією поліції, вибухи пролунали в ніч проти 22 лютого поблизу житлових будинків на вулиці Данилишина. Спочатку на лінію 102 надійшло повідомлення про проникнення до магазину. Коли на місце прибув перший екіпаж патрульних, стався вибух. Після прибуття другого наряду пролунав ще один.
Унаслідок події загинула працівниця поліції. Ще 25 людей дістали поранення, серед них є неповнолітній.
Кримінальне провадження відкрито за статтею про терористичний акт. Розслідування триває.
