Вінничани заявили про першу політичну перемогу

Друзі! Вчора ми отримали першу перемогу в боротьбі з системою!

Президент і лідери провладної партії публічно відмовились і відхрестились від планів політичної узурпації влади напередодні місцевих виборів, – йдеться на офіційній сторінці спільноти “Ми – Вінничани” в соціальній мережі фейсбук.

Декілька місяців політики і технологи “Слуги народу” лобіювали антиконституційні правки до Виборчого кодексу – введення загальнонаціонального 5% бар’єру, обов’язкове висування партійних списків в 2/3 областей країни, багатомільйонні грошові застави за участь у виборах, тощо.

Ці плани були направлені на усунення політичних конкурентів з політичної мапи країни і блокували будь-яке місцеве політичне об’єднання місцевих громад та участь у місцевих виборах спільнот однодумців на кшталт “Ми Вінничани”.

Весь цей час, ми не були пасивними спостерігачами, вся наша команда працювала над супротивом системі, позаяк із самого початку нашої діяльності ми оголосили – Вінниччиною і кожною місцевою радою повинні керувати не політичні пристосуванці, не київські ставленники олігархічних партій, не радикальні пройдисвіти і старі номенклатурщики, а Вінничани!

Чи буде нам легко? Ні.

Чи пропонуємо ми кожному, хто до нас приєднається, стрімку кар’єру, легкі гроші і шалені заробітки, влаштування на посади себе та своїх друзів, родичів, знайомих? Ні!

Ми не можемо запропонувати вам нічого, крім важкої праці, сліз і поту, але це – та ціна, яку наша команда повинна заплатити за добробут і достойне життя наших дітей та онуків, нашої молоді, наших воїнів та лікарів.

Це та ціна, яку ми маємо заплатити за створення реального середнього класу, за розвиток і підтримку малого та середнього бізнесу, за розвиток та комфортне життя кожного нашого села, міста, селища і кожного мешканця нашої області.

І ми до цього готові!

Це важлива, але не остання перемога вінничан. Далі буде!

Слідкуйте за нами в соціальній мережі фейсбук: наша офіційна сторінка “Ми Вінничани”.

Для тих, хто готовий стати з нами поряд задля перемоги вінничан на місцевих виборах, має ідеї, чи ефективні проекти, готовий допомогти організаційно та інше – адреса нашої електронної скриньки vinnychanu@gmail.com