В Україні вбито керівництво 37-ої бригади РФ на чолі з командиром

Російські окупанти зазнали болючих втрат. 27-го грудня в Україні ліквідовані командир та одинадцять вищих офіцерів 37-ої окремої гвардійської мотострілкової будапештської червонопрапорної ордену червоної зірки донської козачої бригади імені Щаденко сухопутних військ Російської Федерації.

Принаймні про це сьогодні в 15:16 повідомив Телеграм-канал «Кяхта»: «Завтра в 20:00 біля танку збираємося і ставимо свічки». Дивись скрін. Річ в тім, що місто Кяхта в Бурятії є постійним пунктом дислокації 37-ої бригади.

Блогер і український патріот «Necro Mancer» вже знайшов в пабліках рашистів список дванадцяти вбитих інтервентів, в тому числі полковник Марат Мугулович Гаджибалаєв і підолковник Олександр Сергієвич Іщенко. Вони з різних підрозділів, але більшість таки з 37-ої бригади. Дивись другий скрін.

Вони були ліквідовані в Херсонській області.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Стинг представил новую песню «Я не могу прекратить думать о тебе»

01.09.2016 - 15:40
Гордон Мэттью Томас Самнер, известный всем любителям музыки как Стинг, наконец-то после многих лет экспериментов в разных жанрах вернулся к прославившему его року и показал новую песню из своего будущего ...

Маленькие дети и их огромные четвероногие друзья: фото, видео

05.12.2016
Фотограф Энди Селиверстов (Andy Seliverstoff) ...