В Україні вбито керівництво 37-ої бригади РФ на чолі з командиром

Російські окупанти зазнали болючих втрат. 27-го грудня в Україні ліквідовані командир та одинадцять вищих офіцерів 37-ої окремої гвардійської мотострілкової будапештської червонопрапорної ордену червоної зірки донської козачої бригади імені Щаденко сухопутних військ Російської Федерації.

Принаймні про це сьогодні в 15:16 повідомив Телеграм-канал «Кяхта»: «Завтра в 20:00 біля танку збираємося і ставимо свічки». Дивись скрін. Річ в тім, що місто Кяхта в Бурятії є постійним пунктом дислокації 37-ої бригади.

Блогер і український патріот «Necro Mancer» вже знайшов в пабліках рашистів список дванадцяти вбитих інтервентів, в тому числі полковник Марат Мугулович Гаджибалаєв і підолковник Олександр Сергієвич Іщенко. Вони з різних підрозділів, але більшість таки з 37-ої бригади. Дивись другий скрін.

Вони були ліквідовані в Херсонській області.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Стефания Феррарио крушит стереотипы о модельной внешности, — кому теперь нужны ваши 90-60-90

20.11.2016 - 18:29
Модели плюс-сайз с каждым днем становятся все более популярными благодаря своему обаянию, бесстрашному стремлению к самовыражению, а также тому факту, что человечество постепенно приходит к пониманию, что чрезмерная худоба — ...

В США ливень затопил целый город: видео, фото

28.05.2018
Ученые утверждают, что в Атлантике ...

Курьез на стройке (видео)

17.08.2015
Народная мудрость гласит – не ...