В Сєвєродонецьку знищили базу російських окупантів

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області Збройні сили України знищили високоточними снарядами базу російських окупантів.

Про це повідомили терористи з так званого СЦКК квазіутворення ЛНР, а ми про це дізналися від блогера і українського патріота з окупованих територій «Necro Mancer».

Загарбники стверджують, що будівлю станції технічного обслуговування зруйнували два снаряди «M31 GMLRS» від американської системи залпового вогню «M142 HIMARS». Очевидно, ця СТО працювала на інтервентів.

«Necro Mancer» звернув увагу, що разом з СТО знищена якась вежа/антенна, подібна до вишки мобільних операторів. Дивись фото.

Між Сєвєродонецьком і найближчою вільною територією близько п’ятнадцяти кілометрів по прямій на мапі. Сюди дістають не лише HIMARS, а й далекобійна артилерія ЗСУ, яка також має самонавідні снаряди, наприклад Excalibur.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Наркоман на «Жигулях» гонял по зданию казанского аэропорта: видео

23.12.2016 - 21:35
По пассажирскому терминалу международного аэропорта Казани, столицы Татарстана (РФ), на «ВАЗ-2115» катался 40-летний частный детектив, ранее работавший в правоохранительных органах республики. На большой скорости он пробил стеклянную стену терминала, проехал ...

Очередной теракт в Турции — погибли полицейские (видео)

31.03.2016
Очередной теракт произошел в Турции ...