В місті Омськ фашистської РФ (2436 кілометрів від найближчої контрольованої Україною ділянки державного кордону) на території військової частини знищено військовий гвинтокрил «Мі-8» російських окупантів.
Судячи з оприлюдненої російськими засобами масової інформації фотографії, відновити вертоліт буде вкрай складно, адже вщент вигоріла кабіна.
На жаль, поліція вже затримала підпалювачів, яких новинний військовий Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ» назвав юними антипутіністами і неповнолітніми партизанами.
