В Одесі прогриміли потужні вибухи

Потужні вибухи пролунали під час атаки ворожих ударних безпілотників у суботу ввечері в Одесі. Про це заявив голова міста Геннадій Труханов на своєму Telegram-каналі о 23:11.

Згодом він попередив про нові ударні БПлА в напрямку Одеси.

«Ще вибухи в місті», — написав чиновник о 23:34.

Іще пізніше, о 23:49, з’явилося ще одне повідомлення.

«Потужні вибухи у місті. Не залишайте укриттів!», — додав Труханов.

У суботу ввечері зафіксовано рух ворожих ударних безпілотників з північного, східного та південного напрямків. Наразі тривога триває майже по всій країні, дивись мапу.

У Києві працювала ППО.

Нагадаємо, на світанку 2 жовтня російські військові атакували ударними безпілотниками Shahed Ізмаїльський район Одеської області. Ціллю росіян була припортова та прикордонна інфраструктура.