В Одесі представник ТЦК побив дівчину милицею

В Одесі на 19-річну дівчину напав чоловік у військовій формі, який назвався працівником ТЦК. Після цього керівництво Одеського обласного ТЦК та СП розпочало перевірку, повідомляє пресслужба закладу.

Ситуацію описує Судово-юридична газета.

Дівчина повідомила, що вона і троє її друзів прийшли в поліцію написати заяву на таксиста, який залив їм обличчя з перцевого балончика, а до відділку зайшов військовий із милицями й назвався працівником ТЦК. Коли дівчина і хлопці написали заяву, їх дві години не випускали з приміщення.

Пабліки і ЗМІ повідомляють, що згодом правоохоронці відпустили двох 19-річних хлопців, а третього залишили у відділку, щоб відвезти до ТЦК «розбиратися». Дівчині нібито дозволили поїхати разом із хлопцем.

Але після того, як хлопця посадили в авто, дівчину не впустили до машини. Вона почала знімати все, що відбувається. Цієї миті до неї підбіг чоловік у військовій формі й побив її милицею, внаслідок чого дівчина зазнала травм.

За словами постраждалої, у неї два розсічення на голові, численні синці по всьому тілу та забій правого м’яза плеча. Дівчина зняла побої у місцевій лікарні.

Одеський обласний ТЦК та СП розпочав перевірку.

«За фактом події, що трапилась днями під час комендантської години з громадянкою в Одесі на вулиці Грецькій, розпочато службову перевірку. У разі виявлення та доведення провини представників ТЦК та СП, вони будуть притягнуті до відповідальності згідно чинного законодавства. Керівництво Одеського обласного ТЦК та СП засуджує будь-які прояви насильства та співпрацює з правоохоронними органами для встановлення реальних обставин», — запевняють у ТЦК.

Випадки трапляються різні. Так, наприкінці березня Хмельницький територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК) повідомив, що під час роботи Шепетівського РТЦК на них напала «група агресивних місцевих жительок».  Внаслідок нападу було пошкоджено автомобіль. На місце інциденту викликали поліцію, зазначили військові.

«Переконані, що правоохоронні органи повно та всебічно проведуть розслідування та нададуть об’єктивну правову оцінку діям вказаних осіб. Нагадуємо, що за перешкоджанню проведення заходів з мобілізації передбачено кримінальну відповідальність», — ідеться в повідомленні.

Інформації щодо нападниць досить мало, невідомо також, що вони хотіли. Але варіантів не багато. Або це родички тих, кого мали мобілізувати, на емоціях вирішили з’ясувати відносини. Або маємо справу з провокаторками. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Собачка учит младенца ползать (видео)

08.04.2016 - 06:00
На этом видео собачка пытается показать маленькой девочке, как правильно передвигаться по полу, если ты пока не научился ходить. Старания животного, на первый взгляд, выглядят смешными. Но только личным примером ...