Минулої ночі на великому паливному терміналі в місті Феодосія вибухнув і запалав ще один великий резервуар з нафтопродуктами. В цей момент величезний стовп вогню і диму піднявся високо в небо.
Люди вказують, що після цього вибуху поліція фашистської РФ залишила зону навколо нафтобази, з якої проводиться евакуація населення. Визнав подію і гауляйтер окупованого Криму Сергій Аксьонов:
«В зв’язку з пожежею стався викид горючих матеріалів на одному з терміналів».
Нагадаємо, нафтобаза, яка грає важливу роль в постачанні пальним загарбників в Україні, палає вже четвертий день поспіль після атаки українських дронів-камікадзе.
