Міністр зовнішніх справ Радослав Сікорський у прямому зверненні до угорського колеги і очевидного посіпаки Путіна Петера Сійярто висловив сподівання, що Роберт Бровді (Мадяр) остаточно знищить нафтопровід «Дружба».
Однак, як виявляється, не лише ці позбавлені виходу до моря країни отримують нафту з РФ. Наразі блогосфера активно обговорює останні вибухи/аварії на трьох нафтопереробних заводах в Європі. І всі вони переробляють нафту з РФ.
Мова за НПЗ в Словаччині, Угорщині і Румунії. Дослідники впевнені, що це не випадковість, а диверсії — спланований удар антиросійських сил. І багато хто вважає таку атаку абсолютно логічною та виправданою.
Зрештою, вона чітко лягає в канву щойно прийнятих Дональдом Трампом нафтових санкцій проти РФ…
