Ультрас дали бій окупантам у Бахмуті

Тривають запеклі бої у Бахмуті. Рубка йде практично за кожен будинок.

На представленому нижче відео показано як, ультрас Дніпра, що воюють у складі 3-ої бригади, ведуть бій за будівлю навпроти своєї позиції, яку намагається захопити ворог.

Півтори хвилини інтенсивного вогню з гранатометів… після цього наші хлопці змінили позицію. Щоб не потрапити під прицільний вогонь у відповідь, вони перейшли на перший поверх свого будинку…