Українські захисники підірвали два ЗРК окупантів

Військовослужбовці Сил оборони знищили баражуючими боєприпасами зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцир-С1», ЗРК «Бук-М3» та радіолокаційну станцію «Купол» російських окупантів.

Про це з посиланням на благодійний фонд Сергія Притули сьогодні ввечері повідомив новинний військовий Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео.

Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих операторами розвідувального безпілотного літального апарату «Shark», оператори якого знайшли «жирні» цілі агресора на засніжених полях в його ближньому тилу.