Президент Національного олімпійського комітету України Вадим Гутцайт розповів про підготовку українських спортсменів до зимових Олімпійських ігор 2026 року, які відбудуться у Мілані та Кортіні-д’Ампеццо. За його словами, наразі Україна має 18 здобутих ліцензій, однак спортсмени продовжують боротьбу за право участі у престижних змаганнях.
Очільник НОК окремо відзначив дві дисципліни, у яких Україна може претендувати на медалі. Йдеться про фристайл — де спортсмени вже демонстрували високі результати на чемпіонатах світу, — та біатлон, у якому на Олімпіаду вирушить чисельна команда з реальними шансами на успіх.
Зимові Олімпійські ігри 2026 року проходитимуть з 6 по 22 лютого в Італії.
