У середу, 28 січня, в окупованому фашистською Росією Криму зафіксували серію вибухів одразу в кількох містах. Про це інформує авторитетний Telegram-канал «Кримський вітер».
За попередньою інформацією, удари могли бути завдані по радіолокаційних об’єктах, розташованих на горі Тепе-Оба поблизу Феодосії, зокрема по станціях під захисними куполами. Дані наразі уточнюються.
Нагадаємо, українські військові уразили російський зенітний ракетний комплекс Тор-М2 у Криму.
Раніше партизани у Криму розвідали пост радіоелектронної розвідки ФСБ РФ під Сімферополем
