У Румунії бійці ММА побили моделей OnlyFans

У Румунії провели дуже незвичайний поєдинок — два бійці ММА вийшли у ринг проти трьох моделей OnlyFans. Про це стало відомо у п’ятницю, 21 лютого.

Бій організував промоушен Real Xtreme Fighting (RXF). На ринг вийшли бійці Костіца і Речіну. А проти них виступили моделі Адріана Ене, Алісія Боніта і Деніса Костей. Вони були одягнуті в захисні шоломи.

Фінансові умови бою не розголошуються.

Бій тривав один раунд — 3 хвилини. Одна з жінок покинула ринг вже після 20 секунд. Її подруги протрималися до кінця раунду, але ледве стояли на ногах.

Переможцями бою урочисто оголосили Костіцу і Речіну. Але, чесно кажучи, це якийсь сором — вони реально били жінок…