У Мелітополі підірвали машину зі зрадником

Сьогодні вранці в центрі окупованого міста Мелітополь Запорізької області пролунав потужний вибух, про який масово повідомляли місцеві жителі в соціальних мережах.

Рашистський Телеграм-канал «Vоенкор Котенок Z» написав, що вибуховий пристрій було закладено в цивільний автомобіль, а в результаті «поліцейський» був госпіталізований з мінно-вибуховою травмою ноги.

Це був замах українських партизанів на чергового зрадника. Принаймні, ми маємо відео спаленої машини, яку якраз гасять пожежні.

Російські окупанти зігнали «поліцію» і «рятувальників» на вулицю Івана Алєксєєва, де начебто проводять пошуки диверсантів. Про це повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.