У Донецьку вибухнули і детонують склади боєприпасів

Минулої ночі в окупованому з 2014 року Донецьку після потужних вибухів о другій годині ночі розпочалася пожежа та детонація різнокаліберних снарядів на складі боєприпасів російських загарбників.

Про це з посиланням на численні повідомлення місцевих жителів та викладені ними в соціальні мережі відео пишуть російські та українські новинні засоби масової інформації.

Чим саме були завдані удари, наразі невідомо. Так само, як і те, де саме розташовані вражені об’єкти противника. Однак характер пожежі та характерні звуки детонації не залишають сумнівів, що це саме склади боєприпасів