У Донецьку після роботи ППО знеструмлені два райони

Минулої ночі в окупованому з 2014 року Донецьку знову лунали потужні вибухи і працювала протиповітряна оборона російських загарбників. Причому, щонайменше в одному випадку ракета ЗРК «С-300» (чи «С-400») впала на територію міста невдовзі після запуску.

Про це з посиланням на численні повідомлення місцевих жителів та оприлюднені ними в соціальних мережах відео повідомляють російські та українські новинні засоби масової інформації.

На момент написання цих рядків точна інформація про цілі атаки та наслідки ударів і роботи ППО була невідома. Однак два з семи міських районів Донецька – Київський і Куйбишевський – були знеструмлені.