На одному з полігонів російських окупантів в окупованому з 2014 року Донецьку на протитанковій міні підірвався мікроавтобус вибухотехніків так званого «міністерства внутрішніх справ» терористичного квазіутворення ДНР.
А в коментарі пояснив, що вранці на цій же ґрунтовій дорозі та ж машина проїхала без проблем. Але в обід, вирушившии у зворотному напрямку, підірвалася: «Загинули не всі».
Навряд чи у Донецьку діють українські партизани або диверсанти. Більш вірогідно, що міну помилково встановили чи загубили самі ж інтервенти. Або ж її закинули на ворожий військовий об’єкт Збройні сили України, наприклад, безпілотним літальним апаратом.
