В будівлі ФСБ в Бєлгороді пролунав вибух. Місцеві жителі повідомляють про стовп диму.
Додамо, що у сусідній з Україною Бєлгородській області РФ з самого ранку 22 травня відбуваються не зовсім зрозумілі події — вибухи, захоплення населених пунктів російськими військовими формуваннями, які начебто допомагають ЗСУ…
При цьому влада РФ теж веде себе досить дивно — проводить евакуацію людей з сіл і містечок і начебто не може впоратися з тими, кого називає ДРГ…
