У Бахмуті ЗСУ захопили в полон групу загарбників

Сили оборони стійко утримують свої позиції в західній частині Бахмута. Про це повідомив боєць Збройних сил України, який воює у місті і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон». 

В тому числі, в районі стадіону «Авангард» наші захисники взяли в полон інтервентів, які доставляли боєприпаси своїм поплічникам. Очевидно, чи заблукали, чи переоцінили масштаб ворожого просування у місті.

В свою чергу, вітчизняний воєнний аналітик у зведенні за п’ятнадцяте квітня, серед іншого, написав:

«Тривають важкі міські бої в Бахмуті. Ворог тисне на елеватор та прилеглі території. Значних змін в місті немає».