У Нью-Йорку під час сесії Генасамблеї ООН наступного тижня може відбутися зустріч президента США Дональда Трампа з українським колегою Володимиром Зеленським. Про такі плани заявив державний секретар США Марко Рубіо під час перебування в Ізраїлі, повідомляє LBC International.
Раніше американський дипломат підкреслював: Трамп очікує від європейських партнерів більш рішучих кроків щодо санкцій проти Росії.
Зазначимо, що за 8 місяців президентства Трампа США лише проводять різноманітні переговори, які ні до чого, окрім посилення позицій РФ, не призвели. Путін отримав послаблення низки санкцій, нових не запровадили (є лише додаткові мита проти Індії, які експерти пов’язують з помстою Трампа Моді за його небажання висувати президента США на Нобелівську премію), зброю Україна отримує з затримками і лише ту, що була профінансована ще за Байдена…
