Президент України Володимир Зеленський провів у Римі переговори з віцепрезидентом США Джей Ді Венсом і держсекретарем Марко Рубіо. Основна увага була зосереджена на ситуації на фронті, питанні обміну полоненими, санкціях проти Росії та перспективах дипломатичного врегулювання.
Також на зустрічі йшлося про оборонну співпрацю, двосторонню торгівлю та необхідність посилення тиску на Росію до моменту її готовності завершити війну.
Зеленський подякував американському народу за постійну підтримку, підкресливши важливість спільних дій задля справедливого й тривалого миру.
Це перша особиста зустріч українського президента з віцепрезидентом Венсом після напруженої розмови у Білому домі в лютому.
