Стало відомо, що спецпосланець Трампа Стів Віткофф зміг зустрітися з лідером фашистського режиму РФ Путіним у Москві, під час візиту 11 лютого. Перемовини тривали майже 3,5 години, деталі наразі невідомі.
Ведучий телеканалу Fox News Шон Хенніті заявив про те, що спецпосланець президента поспілкувався з Путіним у Москві.
Зазначається, що Віткофф говорив з господарем Кремля майже 3,5 години. Про що мовилося під час цієї зустрічі наразі невідомо.
Раніше газета The New York Times інформувала, що Віткофф перед поїздкою до Москви поспілкувався з найближчими соратниками Путіна.
Окрім того, спецпредставник мав кілька зустрічей з представниками Катару та Саудівської Аравії. На них обговорили війну РФ проти України.
Під час візиту до Москви посланець Трампа забрав американського вчителя Марка Фогеля. Американця ув’язнили у Росії за звинуваченням у нібито зберіганні наркотиків. За ґратами він провів 3 роки.
Подробиці обміну Білий дім не розкриває. Однак Трамп заявив, що звільнення Фогеля може стати важливим кроком на шляху до завершення війни в Україні.
Звісно, є певна тривога, що Трамп веде перемовини з Путіним без попередніх зустрічей із Зеленським. Але, якщо бути відвертими, то позиція керівництва нашої держави з ключових питань президенту США відома, також в нього є розуміння впливу на Київ, а ось можливості щодо Кремля йому необхідно з’ясовувати…
Поки що сам Трамп уникає будь-якої конкретики щодо конкретних розмінів задля досягнення миру, говорячи лише про якісь значні успіхи у переговорах…
