Спецпризначенці ГУР МОУ знищили дві РЛС окупантів в Криму

Спецпризначенці управління безпілотних систем Департаменту активних дій Головного управління розвідки Міністерства оборони України не дають спокою і перепочинку російським загарбникам в окупованому Криму.

Цього разу наші захисники уразили ударними безпілотними літальними апаратами дороговартісні радіолокаційну станцію 48Я6-К1 “Подльот” (на бойовій позиції двома дронами) та РЛМ-М зі складу комплексу 55Ж6М “Нєбо-М” під час руху.

Про це сьогодні на своїх офіційних медіаресурсах повідомила пресслужба командування ГУР Міністерства оборони України, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих самими баражуючими боєприпасами.

Як саме дрони були доставлені до цілей, не вказано. Але в попередньому подібному матеріалі було оприлюднений ролик, на якому було показано, як такі дрони спецпризначенці запускають з надувних човнів в морі…