Бійці Центру спеціального призначення «А» Служби безпеки України ударними дронами та іншими вогневими засобами знищили або пошкодили дванадцять систем протиповітряної оборони російських окупантів. Зокрема, зенітно-ракетні комплекси «Тор-М2» і «Бук-МБ».
В коментарі вказано, що це здобуток за два останні тижні. Разом з 30 танками (трьома танковими ротами), 43-ма бойовими броньованими машинами, 56 артилерійськими системами, 8 засобами радіоелектронної боротьби і 461 автомобілем загарбників.
При цьому були знищені 485 інтервентів, 235 ворожих фортифікаційних споруд та вогневих позицій, 11 складів з боєприпасами та пально-мастильними матеріалами
