Під час масованої атаки російських окупантів на опорний пункт в промисловій зоні Бахмута наші захисники знищили 29 найманців приватної військової компанії Вагнера (великий взвод) і поранили не менше сорока (два звичайних взводи).
У найзапекліший момент битви нашу позицію атакували одночасно шість штурмових груп ворога. Прикордонники нищили їх вогнем з мінометів, великокаліберних кулеметів та снайперської зброї. А тих, які долізали руїнами до наших позицій, закидували десятками осколкових гранат.
