Прикордонники на південному фронті (зазвичай так називають Херсонську область, хоча не можна виключати й Запорізьку) за допомогою дронів-камікадзе знищили дві бойові броньовані машини, склад боєприпасів і живу силу російських окупантів.
В свою чергу, Генеральний штаб Збройних сил України у своїх «Фейсбуку» і «Телеграмі» розповів, що наші десантники теж дроном-камікадзе знищили саму грізну ББМ загарбників – БМП-3 (озброєна 100 і 30-міліметровими гарматами і трьома кулеметами).
Оприлюднене відео також змонтоване з кадрів, знятих камікадзе і контрольним БПЛА.
