Ми вже давно «звикли» до знищення бронетехніки російських окупантів, в першу чергу, дронами-камікадзе. Також протитанковими мінами і ракетними комплексами та артилерією.
Про це з посиланням на наших захисників на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер «Сергій Нещадим», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.
Ми бачимо прямі влучання у дві бойові броньовані машини загарбників, третя ББМ була пошкоджена уламками.
