Сили оборони знищили бронеколону окупантів мінометним вогнем

Ми вже давно «звикли» до знищення бронетехніки російських окупантів, в першу чергу, дронами-камікадзе. Також протитанковими мінами і ракетними комплексами та артилерією.

Однак мінометники п’ятого окремого загону спеціального підрозділу «ОМЕГА» Національної гвардії України також довели снайперську влучність й знищили штурмову броньовану колону загарбників.

Про це з посиланням на наших захисників на своїй сторінці в соціальній мережі «Х» повідомив військовий блогер «Сергій Нещадим», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.

Ми бачимо прямі влучання у дві бойові броньовані машини загарбників, третя ББМ була пошкоджена уламками.