Сили оборони просунулися вперед біля Старомайорського

На Таврійському напрямку (Запорізька область і південна частина Донецької) Збройні сили України продовжують ведення наступальної операції: «Триває робота Сил оборони. Є просування вперед і рух триває».

Про це в останньому зведенні у власному телеграм-каналі заявив командувач оперативно-стратегічного угруповання військ «Таврія» Олександр Тарнавський.

В свою чергу, телеграм-канал «Донбас Оперативний» звернув увагу на повідомлення західних OSINT-дослідників (дивись їх мапу) про ділянку фронту на Бердянському піднапрямку (стик Донеччини і Запоріжжя):

«ЗСУ просунулись західніше села Старомайорське, тим самим взявши кацапів у «вогняний мішок» на виступі між Приютним та Старомайорським. Продовжується активна робота нашої артилерії по позиціям кацапні…».

Очевидно, що наш вчорашній прорив в сусіднє Урожайне не увінчався успіхом – не вдалося закріпитися.