Шостий на додачу: вчені розробили кіберпалець

Нейробіологиня Тамар Макін з Кембриджського університету створила кіберпалець, який людині можна використовувати за потреби. Про це пише Daily Mail.

Роботизований орган може замінити втрачений палець і навіть стати шостим.

Кіберпалець надрукований на 3D-принтері, має двигунці. Пристрій під’єднаний до акумулятора та контролера, які кріпляться на браслеті. Навчитися керувати такою конструкцією можна за хвилину.

У світі з’явилася «кіберлюдина». Відповідний ролик було опубліковано на YouTube в жовтні минулого року. Йдеться про те, що сто хлопець, що залишився без ока, вирішив перетворити свій недолік на перевагу. Він особисто виготовив собі протез із вбудованим ліхтариком.

На кадрах герой продемонстрував, що пристрій майже не гріється та не завдає дискомфорту. Одного заряду ліхтарика вистачає на 20 годин роботи. Сам світлодіод активується за певного руху ока. Але для власної безпеки хлопець не використовує його на повну потужність.

Герой ролика заявив, що планує покращити свою розробку, яку назвав «титановою черепною лампою». Обладнання та джерело живлення містяться всередині протезу.