Російські війська зазнали великих втрат під Вугледаром

Бійці Збройних сил України знищили велику штурмову бронетанкову колону з десантом російських окупантів на Вугледарському напрямку. 

Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ».

Він оприлюднив дві фотографії, зроблені безпілотним літальним апаратом вже після бою. На одній ми бачимо вісім знищених та пошкоджених танків і бойових броньованих машин загарбників, на іншій – ще п’ять. Подробиці невідомі.

Тим часом, заінтригував наш захисник, який веде Телеграм-канал «ШО НА ФРОНТІ?»: «Сьогодні буде найбільший список із втраченої техніки окупантів з початку повномасштабного вторгнення».