Російські війська намагаються просунутись в Донецькій області

Головною темою засідання Ставки верховного головнокомандувача у середу, 2 листопада, була важка ситуація на Донеччині. Про це у своєму вечірньому відеозверненні розповів президент Володимир Зеленський.

«Порядок денний Ставки досить очевидний — це ситуація на передовій, зокрема в Донецькій області, де тривають запеклі бої», — сказав Зеленський.

За словами президента, тут зараз особливо важко – десятки російських атак щодня. Але українські війська стоять міцно і «не здають жодного сантиметра».

«Це справжній героїзм, і я дякую усім, хто захищає нашу Донецьку область!», — додав голова держави.

Він відзначив стійкість при відбитті атак ворога 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади та 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Зеленський додав, що на Ставці також розглянули ситуацію на інших напрямках.

«Усюди зміцнюємо позиції та працюємо на ключову мету — повне звільнення всієї української землі», — резюмував Зеленський.

Також президент розповів, який провал зазнала російська агресія та пообіцяв, що Україна забезпечить поразку держави-терориста та її покарання за терор.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

На Винничине бандит камнем убил мужчину и сбросил машину с его телом в затопленный карьер: видео

17.01.2017 - 14:34
Задержанный 10 января в Хмельнике злоумышленник признался в серии различных преступлений и показал, куда сбросил тело убитого им месяц назад знакомого. Задержанному инкриминируют три преступления. Как уточнил журналистам в ходе ...

Гройсман показал видео, как мечта воплощается в жизнь

06.08.2018
Премьер-министр Украины Владимир Гройсман показал, ...

ИГИЛ выложил видео казни турецких солдат

23.12.2016
Боевики ИГИЛ разместили в Интернете ...