Російські війська намагаються просунутись в Донецькій області

Головною темою засідання Ставки верховного головнокомандувача у середу, 2 листопада, була важка ситуація на Донеччині. Про це у своєму вечірньому відеозверненні розповів президент Володимир Зеленський.

«Порядок денний Ставки досить очевидний — це ситуація на передовій, зокрема в Донецькій області, де тривають запеклі бої», — сказав Зеленський.

За словами президента, тут зараз особливо важко – десятки російських атак щодня. Але українські війська стоять міцно і «не здають жодного сантиметра».

«Це справжній героїзм, і я дякую усім, хто захищає нашу Донецьку область!», — додав голова держави.

Він відзначив стійкість при відбитті атак ворога 10-ї окремої гірничо-штурмової бригади та 79-ї окремої десантно-штурмової бригади.

Зеленський додав, що на Ставці також розглянули ситуацію на інших напрямках.

«Усюди зміцнюємо позиції та працюємо на ключову мету — повне звільнення всієї української землі», — резюмував Зеленський.

Також президент розповів, який провал зазнала російська агресія та пообіцяв, що Україна забезпечить поразку держави-терориста та її покарання за терор.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Конкурс красоты в КПИ спровоцировал скандал

02.04.2019 - 23:20
На странице официального аккаунта студенческого совета физмата Национального технического университета Украины Киевский политехнический институт имени Игоря Сикорского в Instagram опубликовали эротические фотографии студенток, которые участвуют в конкурсе красоты, передает издание БезТабу. По информации ...

На окраине Москвы пожар уничтожил крупный рынок: видео

09.10.2017
Воскресным вечером на окраине Москвы ...

Трехлетний мальчик защищает свою бабушку от полиции (видео)

16.04.2016
В результате получил шанс стать звездой ...